Events
Diversity & InclusionEventsLet’s Talk דּוּגְרִי | دغري

Let’s Talk דּוּגְרִי | دغري

Let’s Talk דּוּגְרִי | دغري
Jan 22, 2023

מפגש בלתי אמצעי בין בכירי ההייטק לצעירי החברה הערבית
ראשון 22.1.23 ב-16:30 | מרכז מנדל, תל אביב | בהרשמה מראש 

אג’נדה:

16:30 – קבלת פנים ומינגלינג
17:00 – דברי פתיחה – רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב-יפו
            – נטלי קרמר, מנכ”לית AT&T Israel ומובילת ועדת D&I של IATI

17:10 – התמודדות עם פערי התרבויות – מחמד מג’אדלה, פרשן חדשות 12
17:40 – לפרוץ את הדרך – פאנל
18:10 – בואו נדבר דוגרי – שולחנות עגולים

כתובת מייל לפרטים נוספים: [email protected]

האירוע בשיתוף עם: 

Talenteam                                                תעסוקת-אוכלוסיות      .    Tel_Aviv_New_Logo

מג'אדלה

מוחמד מג'אדלה

עיתונאי ואיש תקשורת

מוחמד מג'אדלה (בערבית: محمد مجادلة; נולד ב-25 בדצמבר 1992) הוא עיתונאי ואיש תקשורת ערבי ישראלי. משמש כמנהל חטיבת החדשות וכמגיש בכיר ברדיו א-נאס המשדר מנצרת, משמש גם כפרשן בחדשות 12, ובעל טור קבוע בעיתון "גלובס".

חברי הפאנל ומובילי שולחנות העגולים

אפרת רפפורט

אפרת רפופורט

מנכ״לית מרכז הפיתוח של סיילספורס ישראל

אפרת רפופורט היא מנכ״לית מרכז הפיתוח של סיילספורס ישראל. אפרת היא אחת ממייסדי Bonobo AI - חברה שפיתחה פלטפורמת ניתוח שיחות, המאפשרת ללקוחות לקבל תובנות מכל הערוצים בהם מתקיימות שיחות עם לקוחות. בשנת 2019 החברה נרכשה על ידי סיילספורס. אפרת היא בעלת תואר שני בנוירוביולוגיה חישובית מאוניברסיטת תל אביב. היא נבחרה לרשימה הישראלית "30 מתחת ל-30" של מגזין פורבס העולמי ומאוחר יותר לרשימת ״40 מתחת ל-40״ של דה-מרקר, והוכרזה כאחת היזמיות המובילות בתחום ה-AI השיחתי בעולם.

רונית לבבי מורד

רונית לבבי מורד

דירקטורית וראש מטה מחקר Google

רונית לבבי מורד היא דירקטורית וראש מטה מחקר Google ישראל בהובלת סגן נשיא Google, יוסי מטיאס. רונית מובילה את האסטרטגיה והאופרציה של פרויקטים גלובליים סביב AI ומשבר האקלים, בריאות, שפה ואפריקה. בנוסף לתפקידה האסטרטגי, רונית יוזמת ומובילה את תחום ה- Diversity equity & inclusion בארץ ובעולם המתמקדים בהנגשת עולם ההייטק לאוכלוסיות בתת ייצוג. היא הצטרפה לגוגל בשנת 2020, לאחר 25 שנים ביחידת הסייבר הלאומית של ישראל, שם עלתה בסולם הדרגות והפכה לאל"ם, ראש המטה של היחידה ואחת מ-50 הנשים המשפיעות ביותר בישראל בשנת 2017.

עידן טנדלר סגן נשיא, פאלו אלטו נטוורקס

עידן טנדלר

SVP Palo Alto Networks | Place-IL Chairman

עידן טנדלר הוא סגן נשיא בכיר בחברת הסייבר Palo Alto Networks ומוביל שם את תחום ה-Application Security. לפני כן היה מייסד-שותף ומנכ"ל של Bridgecrew, סטארט-אפ שהנגיש פתרונות סייבר למפתחים, ונרכש על ידי Palo Alto Networks. לפני כן היה מייסד-שותף ומנכ"ל של Fortscale, חלוץ בתחום ניתוח התנהגות משתמשים לצרכי אבטחת מידע, שנרכש על ידי RSA Security. עידן הוא יושב הראש ושותף-מייסד של המיזם החברתי Place-IL, אשר מאחד את חברות ההייטק הישראלי במטרה לגייס אוכלוסיות בתת-יצוג בקנה מידה רחב.

נטלי קרמר, ATT Israel GM, global VP

נטלי קרמר

 AT&T Israel GM, global VP

נטלי קרמר היא מנכ"לית AT&T ישראל וסגנית נשיא גלובלית בחברה. נטלי מנהלת את תחום הענן ומובילה מספר מרכזי פיתוח נוספים בחברה. לפני כן, ניהלה נטלי את הפיתוח בסטארטאפ Modu. נטלי מובילת את ועדת ה-Diversity & Inclusion בארגון IATI ופעילה במספר יוזמות להובלת גיוון בהייטק.

ח׳אלד זועבי

ח׳אלד זועבי

מהנדס תוכנה בכיר, בוגר הטכניון בהנדסת מחשבים ותוכנה משנת 2002, ובעל תואר שני.

מעל 17 שנים בתעשייה, מוביל פרויקטי תוכנה וצוותים. עבדתי בחברות גדולות וגם בסטארטאפים. אוהב להוביל ולהתפתח וגם ללמד וללוות. מנטור בתוכנית המנטורים של אגודת בוגרי הטכניון 10 Giving, ללוות סטודנטים בסוף תואר ראשון או תארים מתקדים בתהליך ההשתלבות בשוק העבודה.

פאדי אלעוברה מייסד שותף ומנכ"ל TALENTEAM

פאדי אלעוברה

מייסד שותף ומנכ״ל TALENTEAM

ייזם אימפקט סדרתי, הקים וניהל מספר עסקים מוצלחים, וזכה לפרסים ולאותות על מקומיים ובינ"ל על פועלו בתחום. בוגר תכנית למנדל למנהיגות, וחבר רשת מעוז למנהיגות רב מגזרית, ועמית בארגון הגלובלי Echoing Green ליזמות אימפקט.

הנס שקור

הנס שקור

יזם הייטק, קטליסט חדשנות ופיתוח כלכלי, חבר הנהלת צופן והוועד המנהל של המכללה האקדמית בית ברל.

ממייסדי Games for Peace וקהילת MobileMonday נצרת. בשנתיים האחרונות שותף לגיבוש וכתיבה של תכנית מדיניות לקידום הייטק וחדשנות בחברה הערבית, אשר אומצה ושולבה בהחלטת ממשלה 550 לפיתוח כלכלי של החברה הערבית.

תאיר איפרגן

מנכ"לית זרוע העבודה

תאיר מנהלת את אחד ממשרדי הממשלה המשפיעים ביותר שאחראים על קידום שוק התעסוקה בישראל באמצעות הכשרות ורגולציה. בתפקידה הקודם תאיר היתה מנהלת המכון הממשלתי לטכנולוגיה בזרוע העבודה, הגוף שאחראי על עשרות מכללות טכנולוגיות ברחבי הארץ.

רולא נסאר בשאראת

רולא נסאר בשאראת

CPO- סמנכל רכש בגנרל מוטרס ישראל ,ומנהלת אסטרטגית מיקור ספקי סמיקונדקטור בגנרל מוטורס העולמית.

רולא מובילה צוותים בארץ ובחול האמונים על תהליכי ההתקשרות עם יצרני טכנולוגיות חדשניות שתוטמענה ברכבי העתיד של גנרל מוטורס, בנוסף לקיבוע אסטרטגיות עבודה ארוכות טווח לגבי ספקים אסטרטגיים וטכנולוגיות חדשניות. רולא מובילה מחקרי make Vs buy לטכנולוגיות חדשות המוטמעות ברכב. עם זאת, במשרה האמיתי שלה, רולא היא אמא לאלופת עולם בריקוד בת 10,שחקן כדורגל מקצועי בן 7 ובת שנה וחצי שיום אחד כל העולם ידבר עליה. אשתו של שאדי(זה השם הרשמי) ובתם של גסאן ואיוויט שעדין מחכים שיום אחד היא תגיע לירח (בינתיים היא עובדת על זה). רולא חברה פעילה בפורום הישראלי למנהיגות ופועלת לקידום מציוינות ומנהיגות בחינוך.

נג'יב ח'ורי מנהל פיתוח תוכנה בכיר

נג'יב ח'ורי

מנהל פיתוח תוכנה בכיר

מנהל פיתוח תוכנה בכיר בחברת קיידנס סניף חיפה בתחום Formal Verification מעל 20 שנה נסיון בפיתוח תוכנה בתחומים שונים בענף ההיטק. פעילויות שנות לקידום התעסוקה בתחום ההייטק בחברה הערבית

דאהר קייס

מהנדס בכיר ומנהל בחברת אינטל, מוביל את קהילת עובדי אינטל הערבים.

הקהילה זכתה בפרס גיוון והכלה של אינטל העולמית בשנת 2020. דאהר עצמו מתנדב בבתי ספר ומעביר סדנאות סביב חינוך טכנולוגי. דאהר זה בפרס גבור ההתנדבות של אינטל בשנת 2021.

[contact-form-7 id=”1615″ title=”דּוּגְרִי دﻏﺮي Let’s Talk הרשמה ל”]